Dzień Rodzicielstwa Zastępczego 2014

- PIKNIK RODZIN ZASTĘPCZYCH –

30 maja 2014r. w ramach obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zorganizowało piknik dla wszystkich rodzin zastępczych z terenu powiatu. Rodziny wraz z dziećmi spotkały się w Ośrodku Sportowym G4W w Mrągowie. Łącznie uczestniczyło w pikniku ok. 60 osób.

Na nudę ani pogodę nikt nie mógł narzekać. Podczas spotkania na dzieci i rodziców czekało mnóstwo atrakcji: rzut lotką, rzut ringiem do celu, bieg na czas w workach, bieg z przeszkodami i inne gry oraz zabawy sportowo-ruchowe. Na uczestników czekały kiełbaski z grilla i słodki poczęstunek. Rodzicom zastępczym złożono życzenia a dzieciom wręczono paczki wypełnione łakociami. Spotkaniu towarzyszyła ekipa telewizyjna TVP Olsztyn.