NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROGRAMU KOREKCYJNO - EDUKACYJNEGO

edycja 2016r.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie ogłasza

NABÓR UCZESTNIKÓW DO PROGRAMU

Realizacja programu nastapi w okresie wrzesień - listopad 2016r. (miejsce realizacji: Mrągowo, ilość godzin programu: 60, zajęcia w godzinach popołudniowych)

Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem  i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosujących przemoc wobec swoich bliskich.

Udział w programie i konsultacje są bezpłatne. Chętne osoby zapraszamy do udziału w programie a instytucje realizujące zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy do współpracy.

Szczegółowych informacji udziela pracownik socjalny Bożena Kulikowska – osobiście w PCPR ul. Warszawska 53 lub telefonicznie (89) 743 33 63, w godzinach urzędowania tj. poniedziałek 8.00 – 16.00 oraz wtorek – piątek 7.30 – 15.30.

Wszelkie informacje dotyczące tegoż programu będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie.