PROJEKT CEMS CHANCE DLA UCZNIÓW

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zaprasza do udziału w projekcie CEMS Chance realizowanego przez Fundację EY.

CEMS Chance to 5-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Najbliższa, XV już edycja projektu, odbędzie się w dniach terminie20 – 24 maja 2019 r. r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 13 - 27 kwietnia 2019 r. poprzez formularz nastronie internetowejwww.cemschance.pl (formularz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdUhcsMBikw6MzArhtemlpwci7BaHrH57k-yV6NmKe9KdBYPg/viewform?fbclid=IwAR2J0inKL-i6IwPm4QX996PpcG7gePpu2E1iArA5jRBKE982GaDY4qwG4pA)

Liczba uczestników jest ograniczona.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.


Copyright © 2013-2015 PCPR.:.Wszelkie prawa zastrzeżone.:.Panel administracyjny