PROJEKT "OBUDŹ SWOJĄ AKTYWNOŚĆ"

„Instytut Badawczo-Szkoleniowy” Sp. z o. o.

w Olsztynie

informuje o rozpoczęciu rekrutacji do projektu „Obudź swoją aktywność”

realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej na terenie powiatu mrągowskiego.

Uczestnikami projektu mogą być osoby w wieku 18-64 lata z niepełnosprawnościami, osoby bezrobotne oraz osoby bierne zawodowo.

Oferta udziału w:

-   treningach,

-   warsztatach,

- szkoleniach zawodowych: kurs prawa jazdy kat. B, kurs kosmetyczny, kurs komputerowy ECDL (możliwość realizacji kilku szkoleń zawodowych).

Dodatkowo:

- opieka nad dziećmi uczestników projektu podczas zajęć,

- ubezpieczenie OC i NNW,

- opieka osobom zależnym od uczestników projektu,

- dojazd na zajęcia,

- catering w trakcie zajęć.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY

KONTAKT:

Agnieszka Kwiatkowska

Tel. 577 997 922

„Instytut Badawczo-Szkoleniowy” Sp. z o.o.

ul. Artyleryjska 3K, 10-165 Olsztyn

www.osa.instytutbs.eu