OGŁOSZENIE - KORONAWIRUS

W związku z aktualną sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju i pojawieniem się na terenie naszego regionu koronawirusa zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie oraz w Powiatowym Zespole Do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności w Mrągowie do niezbędnego minimum. Jeśli jest to możliwe, prosimy o kontakt za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej. Wykaz bezpośrednich numerów telefonu do pracowników działów znajduje się pod ogłoszeniem oraz na stronie internetowej PCPR www.pcpr.powiat.mragowo.pl, aktualne druki do pobrania dostępne są w poszczególnych zakładkach po lewej stronie strony głównej. Kontakt mailowy na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zrozumienie i rozwagę i stosowanie się do komunikatów Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia. Wspólna odpowiedzialność i profilaktyka minimalizuje ryzyko zakażenia.

TELEFONY KONTAKTOWE

Początek formular