Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie poszukuje specjalistów

do prowadzenia poradnictwa
w ramach realizacji programu
„Opieka wytchnieniowa” – edycja 2020

W związku z realizacją programu resortowego Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zatrudni na podstawie umów cywilnoprawnych specjalistów z zakresu:

• psychologii,
  • dietetyki,
  • rehabilitacji,

do prowadzenia specjalistycznego poradnictwa oraz wsparcia w zakresie rehabilitacji i dietetyki dla członków rodzin i opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności (orzeczenie powinno zawierać wskazania: konieczność stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji oraz konieczność stałego współudziału na co dzień opiekuna dziecka w procesie jego leczenia, rehabilitacji i edukacji).

Okres świadczenia usług: od dnia zawarcia umowy do 31.12.2020r.

Liczba godzin świadczenia usług: wymiar czasu świadczenia usług będzie indywidualnie ustalany z każdym specjalistą w zależności od zgłoszonych potrzeb.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie:

- CV,
- dokumenty poświadczające wykształcenie, ukończone kursy,

- oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,

Wymagane dokumenty należy składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie osobiście, za pośrednictwem poczty lub elektronicznie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

w terminie do 07 sierpnia 2020r.

Informacje o programie udzielane są pod numerami telefonów:

(89) 743 33-60