PROJEKT WSPIERANIE DZIECI UMIESZCZONYCH W PIECZY ZASTĘPCZEJ W OKRESIE EPIDEMII COVID-19

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w partnerstwie w Wojewodą Warmińsko – Mazurskim, we współpracy ze Starostą Powiatu Mrągowskiego, realizuje projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego pn. „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID – 19” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Realizatorem projektu w imieniu Powiatu Mrągowskiego jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie. Celem projektu jest zapobieganie i ograniczenie negatywnych skutków wystąpień COVID – 19 w obszarze pieczy zastępczej. Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej: 259.342,00 zł. Pozostałą część w wysokości 48.373,00 zł stanowią środki współfinansowania krajowego. Wartość projektu ogółem wynosi 307.715,00 zł.
www.mapadotacji.gov.pl