NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE

Mrągowo, 06.10.2020 r.

Informacja z otwarcia ofert i wstępnej selekcji kandydatów

W dniu 05.10.2020r. o godz. 14:00 Komisja Rekrutacyjna powołana Zarządzeniem Nr 17/2020 Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie z dnia 17.09.2020r. dokonała otwarcia ofert i ich oceny formalnej.

W ramach naboru na stanowisko urzędnicze: referent w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie/Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności (PZON) w Mrągowie w wyznaczonym terminie wpłynęło 5 ofert. Oferty te spełniły wszystkie wymagania formalne i zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu naboru, czyli do testu i rozmowy kwalifikacyjnej. O terminie testu kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie.

Osoby, które zakwalifikowały się do dalszego etapu naboru:

1. Pan Jakub Adamski, zam. Mrągowo

2. Pani Katarzyna Pruszkowska, zam. Mrągowo

3. Pani Kaja Bladosz, zam. Mrągowo

4. Pani Angelika Rębiszewska, zam. Mrągowo

5. Pani Anna Biernacka, zam. Piecki

Mrągowo, 17.09.2020 r.

OGŁOSZENIE O NABORZE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze, tj.: stanowisko referenta w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie/  Powiatowym Zespole do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności (PZON) w Mrągowie

PEŁNA TREŚĆ OGŁOSZENIA O NABORZE

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIE O ZATRUDNIENIE