KONKURS LITERACKI "RODZINA ZASTĘPCZA BAJKĄ PISANA"

Informacja o wynikach

konkursu literackiego pn.: „Rodzina zastępcza bajką pisana”.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie w dniu 06.05.2022r. ogłosiło
konkurs literacki promujący rodzicielstwo zastępcze pn.: „Rodzina zastępcza bajką pisana” skierowany do dzieci, młodzieży i opiekunów zastępczych z terenu powiatu mrągowskiego. Termin złożenia prac upłynął w dniu 25.05.2022r.

W odpowiedzi na konkurs w wyznaczonym terminie wpłynęły 3 prace konkursowe.
Komisja składająca się z przedstawicieli Zespołu ds. rodziny, pieczy zastępczej i realizacji świadczeń nagrodziła ex aequo trzy prace złożone w konkursie przez rodziny:

- Anny i Cezarego K.
- Agaty Sz.
- Danuty i Tadeusza W.

KONKURS LITERACKI „RODZINA ZASTĘPCZA BAJKĄ PISANA”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zaprasza do udziału
w konkursie literackim promującym rodzicielstwo zastępcze pn.: „Rodzina zastępcza bajką pisana” skierowany do dzieci, młodzieży i opiekunów zastępczych z terenu powiatu mrągowskiego.

Celem konkursu jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego, rozpowszechnianie pozytywnego wizerunku rodzin zastępczych, integracja rodzin zastępczych, pogłębienie wiedzy mieszkańców powiatu mrągowskiego na temat rodzicielstwa zastępczego i wzmacnianie więzi rodzinnych.

Uczestnicy konkursu składają prace do dnia 25 maja 2022r. do godziny 15.30. Prace można dostarczać osobiście do siedziby PCPR (ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo, w godzinach 7.30 – 15.30).

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie rozstrzygnie konkurs dokonując wyboru najlepszych trzech prac konkursowych. Zaplanowano nagrody dla laureatów konkursu za zajęcie I, II i III miejsca.

Zachęcamy gorąco do wzięcia udziału w naszym konkursie i włączenia się
w ideę promowania rodzicielstwa zastępczego.