ZAPROSZENIE do składania ofert cenowych na dostawę i wyposażenie miejsc kwarantanny

loga

Mrągowo, 28.08.2020 r.

Zawiadomienie o unieważnieniu zaproszenia do składania ofert cenowych na zakup i dostawę wyposażenia miejsc kwarantanny w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie informuje
o unieważnieniu postępowania na zakup i dostawę wyposażenia miejsc kwarantanny prowadzonego we wskazanym Zaproszeniu do składania ofert cenowych.

Mrągowo, dnia 24.08.2020r.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy: Zaproszenia do składania ofert cenowych na dostawę i wyposażenie miejsc kwarantanny z dnia 10.08.2020r.w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych
w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID – 19”.

Zamawiający, tj.:

Powiat Mrągowski reprezentowany przez:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo

informuje, iż w postępowaniu prowadzonym w formie zaproszenia do składania ofert cenowych na dostawę i wyposażenie miejsc kwarantanny (tj. mebli) w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” wybrano jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez:

DRZEWIARZ BIS Spółka z o.o.

ul. Kardynała Wyszyńskiego 46A

87 – 600 Lipno

W przedmiotowym postępowaniu złożono 6 ofert. Wybrana oferta została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o kryterium: cena brutto - 100%.

PZ.242.4.2020

Mrągowo, 10.08.2020r.

do składania ofert cenowych na dostawę i wyposażenie miejsc kwarantanny

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie jako realizujący projekt „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej e okresie epidemii COVID-19” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój lata 2014-2020, w ramach Działania 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym, PI 9iv: Ułatwianie dostępu do przystępnych cenowo, trwałych oraz wysokiej jakości usług, w tym opieki zdrowotnej i usług, w tym opieki zdrowotnej i usług socjalnych świadczonych w interesie ogólnym, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, zaprasza do składania ofert cenowych na zakup i dostawę wyposażenia miejsc kwarantanny.

1. Zamawiający:

Powiat Mrągowski reprezentowany przez:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie

Ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo

NIP 742-18-86-312, REGON 510907573

Tel. 89 743 33 60, fax. 89 743 33 70

2. Tryb udzielania zamówienia:

Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone jest z wyłączeniem ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. – Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2019r., poz. 1843 z późn. zm.) na podstawie art. 6 ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. z 2020r., poz. 374 z późn. zm.).

3. Przedmiot zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa:

- 3 sztuk łóżek jednoosobowych,

- 3 sztuk szaf dwudrzwiowych,

- 3 sztuk szafek nocnych,

- 3 sztuk krzeseł,

- 3 sztuk biurek,

- 3 sztuk komód,

- 3 sztuk luster.

PEŁNA TREŚĆ ZAPROSZENIA:

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

ZAŁĄCZNIK DO ZAPROSZENIA DO SKŁADANIA OFERT CENOWYCH

Odpowiedzi na zapytanie dotyczące dostawy i wyposażenia miejsc kwarantanny w ramach projektu: „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19”

Pytanie 1

Jakich wymiarów ma być łóżko?

Odpowiedź: Łóżko ma być z materacem, jednoosobowe o wymiarach minimum 90 x 200 cm.

Pytanie 2

Jakich wymiarów ma być szafa oraz w co wyposażona?

Odpowiedź: Szafa ma być dwudrzwiowa z minimum dwoma wewnętrznymi półkami, szafa  o wymiarach minimalnych: głębokość 50 cm, szerokość 80 cm, wysokość 180 cm.

Pytanie 3

Jakich wymiarów ma być szafka nocka nocna oraz w co wyposażona?

Odpowiedź: Szafka nocna ma być o wymiarach minimalnych: głębokość 30 cm, szerokość 30 cm, wysokość 40 cm, z minimum jedną szufladą.

Pytanie 4

Jakie ma być krzesło obrotowe/zwykłe?

Odpowiedź: Krzesło ma być tapicerowane, z oparciem, wysokość minimum 80 cm.

Pytanie 5

Jakich wymiarów ma być biurko oraz w co wyposażone?

Odpowiedź: Biurko powinno być z minimum jedną szufladą, wymiary minimalne: głębokość 50 cm, szerokość 90cm, wysokość 75 cm.

Pytanie 6

Jakich wymiarów ma być komoda oraz w co wyposażona?

Odpowiedź: Komoda powinna zawierać minimum 2 półki, może zawierać szuflady, wymiary minimalne: głębokość 35 cm, szerokość 70 cm, wysokość 80 cm.

Pytanie 7

Jakich wymiarów ma być lustro, będzie ono do powieszenia czy postawienia?

Odpowiedź: Lustro powinno być wiszące, w ramie, o wymiarach minimum 40 x 100 cm.