INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY NA ZAKUP WYPOSAŻENIA MIEJSC KWARANTANNY

Mrągowo, dnia 24.08.2020r.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

Dotyczy: Zaproszenia do składania ofert cenowych na zakup i dostawę wyposażenia miejsc kwarantanny z dnia11.08.2020r. w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych
w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID – 19”

Zamawiający, tj.:

Powiat Mrągowski reprezentowany przez:

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo

informuje, iż w postępowaniu prowadzonym w formie zaproszenia do składania ofert cenowych na zakup i dostawę wyposażenia miejsc kwarantanny (tj. kołder, pościeli, ręczników, itp.) w ramach projektu „Wsparcie dzieci umieszczonych w pieczy zastępczej w okresie epidemii COVID-19” wybrano jako najkorzystniejszą ofertę złożoną przez:

PPH Józef Kowalski

ul. Królewiecka 11

11 – 700 Mrągowo

W przedmiotowym postępowaniu złożono 2 oferty. Wybrana oferta została uznana za najkorzystniejszą w oparciu o kryterium: cena brutto - 100%.