ZAPYTANIE OFERTOWE NA ZARZĄDZANIE I PROWADZENIE PPK

Mrągowo, 01.03.2021r.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

Zamawiający, tj. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie

informuje,

że w postępowaniu prowadzonym na podstawie Zapytania ofertowego OA.2420.1.2021 z dnia 02.02.2021r. na zarządzanie i prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych dla pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie wybrano jako najkorzystniejszą ofertę

PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

z siedzibą: ul. Chłodna 52, 00-872 Warszawa

Mrągowo, 02.02.2021r.

Znak: OA.2420.1.2021

ZAPYTANIE OFERTOWE

na zarządzanie i prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie.

(Nie stanowi zamówienia w rozumieniu Prawa zamówień publicznych)

Zamawiający – Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, ul. Warszawska 53,
11-700 Mrągowo

Tel.: 89 743 33 60

Fax: 89 743 33 70

strona internetowa: www.pcpr.powiat.mragowo.pl

zaprasza

podmioty uprawnione do złożenia pisemnych ofert na zarządzanie i prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo.

I. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

Przedmiotem zamówienia objętego niniejszym zapytaniem ofertowym jest wybór instytucji finansowej zarządzającej i prowadzącej Pracownicze Plany Kapitałowe (dalej „PPK”) dla Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zgodnie z warunkami zawartymi w niniejszym zapytaniu oraz na zasadach określonych w ustawie z dnia 4 października 2018r. o pracowniczych planach kapitałowych (dalej „Ustawa”).

ZAPYTANIE OFERTOWE PEŁNA TREŚĆ

WZÓR FORMULARZA OFERTOWEGO