Wakacje z Muszkieterami

Wakacje z Muszkieterami –

„Wakacyjna Akademia Talentów” dla dzieci z rodzin zastępczych

W ramach akcji charytatywnej „Wakacje z Muszkieterami” Fundacja Muszkieterów organizuje wypoczynek wakacyjny dla dzieci w wieku szkolnym z miejscowości w których funkcjonują supermarkety Intermarche i Bricomarche.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie wybrało spośród wychowanków rodzin zastępczych powiatu mrągowskiego dwójkę dzieci, które wezmą udział w wakacyjnym wyjeździe do Julinka koło Warszawy. Wybór był trudny, gdyż zgodnie z wymaganiami fundatora, aby wziąć udział w wyjeździe dzieci musiały mieć średnią ocen w semestrze zimowym roku szkolnego 2017/18 wynoszącą co najmniej 3,5; posiadać  dobrą opinię wychowawcy szkolnego, wyróżniać się czynną postawą w życiu swojej szkoły lub społeczności lokalnej, charakteryzować się pozytywną postawą wobec otoczenia i być w pełni samodzielnym.

Dwoje dzieci z rodzin zastępczych powiatu mrągowskiego wyruszy już 24 czerwca 2018 r. do Julinka, gdzie będą mogły rozwijać swoje talenty.

Akcję wspiera polska florecistka, olimpijka Sylwia Gruchała. Honorowym Patronatem akcji jest Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak.

Więcej informacji :

www.facebook.com/FundacjaMuszkieterow / www.wakacjezmuszkieterami.pl