NABÓR DO PROGRAMU KOREKCYJNO-EDUKACYJNEGO 2018 R.

OGŁOSZENIE

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie ogłasza nabór do programu korekcyjno-edukacyjnego dla sprawców przemocy w rodzinie, finansowanego przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki.

Program skierowany jest do pełnoletnich osób, które nie radzą sobie z kontrolowaniem  i opanowaniem własnych negatywnych emocji oraz stosujących przemoc wobec swoich bliskich.

Zajęcia w formie spotkań indywidualnych i warsztatów grupowych dla uczestników programu prowadzą specjaliści z zakresu pracy korekcyjno-edukacyjnej ze sprawcami przemocy w rodzinie.

Udział w programie i konsultacje są bezpłatne. Chętne osoby zapraszamy do udziału w programie a instytucje realizujące zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy do współpracy. Planowany termin realizacji programu wrzesień-grudzień 2018r.

Szczegółowych informacji udziela pracownik socjalny Bożena Kulikowska w PCPR  ul. Warszawska 53 lub telefonicznie (89) 743 33 63, (89) 743 33 64.

Wszelkie informacje dotyczące tegoż programu będą umieszczane na bieżąco na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, www.pcpr.powiat.mragowo.pl