INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

Mrągowo, 15.10.2020r.

INFORMACJA O WYNIKACH NABORU

o Niepełnosprawności w Mrągowie

W wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze - referent w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie/Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Mrągowie ogłoszonego w dniu 17 września 2020r. została wybrana kandydatka

– Pani Kaja Bladosz zamieszkała w Mrągowie.

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze – referent w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie/Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Mrągowie wpłynęło 5 aplikacji. Wszystkie te aplikacje spełniły wymogi formalne stawiane w przedmiotowym postępowaniu i zakwalifikowały się do drugiego etapu naboru tj. testu i rozmowy kwalifikacyjnej.

W wyniku przeprowadzonego testu i rozmowy kwalifikacyjnej z każdym z kandydatów do zatrudnienia na konkursowe stanowisko wybrana została Pani Kaja Bladosz, która z testu oraz rozmowy uzyskała najwyższą ilość punktów (tj. 53) spośród pozostałych kandydatów (ocenionych od 31 do 49 punktów).