Włączanie wyłączonych

Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość realizuje wspólnie z Biurem Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych oraz Polskim Związkiem Głuchych projekt „Włączanie wyłączonych”. Celem testowania nowych instrumentów wsparcia dla osób z niepełnosprawnościami, które prowadzą lub chcą rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej jest wypracowanie nowych, dostosowanych do potrzeb i możliwości, instrumentów aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami, które staną się podstawą do przygotowania propozycji zmian prawnych.

Obecnie uruchomili wdrożenie „Dostępnej i elastycznej dotacji” (modyfikacja obecnie stosowanych instrumentów) czy też refundacji na zatrudnienie asystenta osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Poniżej w załączeniu do pisma przekazujemy wszelkie informacje do rozdystrybuowania w strukturach państwa organizacji, wśród jednostek podległych oraz wśród Państwa beneficjentów lub podopiecznych.

Wszelkie dodatkowe informacje i materiały można otrzymać od:

  • Dostępna i elastyczna dotacja” - Andrzej Smoliński, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • „Biznes bez barier – asystent działalności gospodarczej” – Małgorzata Lachtara, tel.: +48575 480430, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wszystkie dokumenty oraz załączniki można znaleźć na stronie www.cpt.org.pl

Szczegóły mogą Państwo również znaleźć w poniższym dokumencie:  Włączenie Wyłączonych

Copyright © 2013-2015 PCPR.:.Wszelkie prawa zastrzeżone.:.Panel administracyjny