ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, w związku z realizacją zadania z zakresu likwidacji barier architektonicznych finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie usługi.

 1. Zamawiający:

Powiat/Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, ul. Warszawska 53, 11-700 Mrągowo tel. 89 743 33 60, 697 347 555, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 1. Opis przedmiotu zamówienia:
  Zamówienie dotyczy usługi polegającej na:
 1. przeprowadzeniu oględzin w miejscu zamieszkania osób niepełnosprawnych, które złożyły wnioski o dofinansowanie barier architektonicznych i technicznych, celem oceny warunków mieszkaniowych tych osób oraz zasadności i możliwości przeprowadzenia wymienionych we wniosku prac;
 2. sprawdzenie i weryfikacja kosztorysów przedłożonych przez wnioskodawców albo ich wykonanie, celem zapewnienia poprawności proponowanych rozwiązań technicznych a także ustalenia, czy wartość kosztorysowa prac jest zgodna z obowiązującymi średnimi stawkami cenowy           
  Termin realizacji zamówienia:
  Czerwiec-grudzień 2021 (dokładne terminy realizacji poszczególnych zadań będą z Wykonawcą uzgadniane na bieżąco, po zawarciu umowy)
  Miejsce realizacji zamówienia:
  Miejsca zamieszkania wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie likwidacji barier architektonicznych i technicznych, z terenu powiatu mrągowskiego.

  ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY CENOWEJ - PEŁNA TREŚĆ


  ZAŁĄCZNIK NR 1 DO ZAPROSZENIA

Copyright © 2013-2015 PCPR.:.Wszelkie prawa zastrzeżone.:.Panel administracyjny